Yaşam

Hayatta Hiç Sevgilisi Olmayanlara Öneriler!

Hayatta Hiç Sevgilisi Olmayanlara Öneriler! Hiç sevgiliniz olmadı mı? Peki, nasıl sevgili olunur? İşte sizin için hiç sevgilisi olmayanlara önerimiz…

Hayatta Hiç Sevgilisi Olmayanlara Öneriler! Nasıl sevgili olunur sorusunun yanıtını veriyoruz. Sevgili olma sürecinde, kopukluklar mı yaşıyorsunuz? Bir anda karşı taraf sizinle arkadaş kalmayı mı yeğliyor? İşte bu durumlar, direkt olarak sevgilinizin olmamasına neden olabilir. Sizi bu durumlardan kurtaracak birkaç pratik öneri ile artık hayatınızda daha ciddi kararlar vereceğiniz birinin olmasını sağlayabilirsiniz.

İlişkiyi Hızlandırmamak

Mevcut bir arkadaşlık ilişkisinin sevgililiğe dönmesini mi istiyorsunuz? Bu durumda yapmanız gereken, çok hızlı olmamak. Yani nasıl? Karşı tarafı sıkıp boğacak şeklide, ilişkinin sürmesi – level atlamak gibi hedefler ile konuşma yapmamaktır. Çünkü genel olarak ilişkinin hızlanması açısı, karşı taraf için daha yorucu olabilir. Üstelik bir anda yaşanacak olan bu değişim, onun sıkılmasına da neden olabilir. Bunun için hiç sevgilisi olmayanlara öneri ilişkinin hızlanmasına neden olmadan, daha sakin hareket etmektir.

Etki Tepkiyi Ayarlamak

Daima sizin yazmanız, daima sizin aramanız iyi olmaz. Eğer karşı tarafla sevgili olmak istiyorsanız, mutlaka bu etki tepki olayını iyi ayarlamanız gerekiyor. Yani karşı tarafın da en az sizin kadar istekli olması için ona göre davranabilirsiniz. Biraz daha çekingen kalmanız durumunda, bir şeylerin çok daha hızlı ilerliyor olduğunu da görme fırsatınız olacak. Bunları göz önünde bulundurup ona göre hareket edebilirsiniz. Neden sevgilim olmuyor diyenler için çok daha baskın ya da çekingen olma durumu da mutlaka akıllarda olmalıdır.

Israrcı Olmamak

Israrcı olmak çoğu zaman geri dönüş sağlamaz. Bu durumda yapılması gereken daha çekingen davranmak olacaktır. Çekingen davranmanız halinde, biraz daha kazanan taraf siz olacaksınız. Bunu mutlaka göz önünde bulundurun. Siz karşı tarafı etkilemek istiyorsanız, hareketlerinizin biraz daha cool olmasına özen göstermelisiniz. Israr etmeden, daha cool hareket etmek sizin için çok daha avantajlı olur.

Sunulan öneriler sayesinde, sevgilinin olmaması nedenleri hiçe sayılarak sizin de sağlıklı bir ilişkiye başlamanız söz konusu olabilir. Bu sayede kendinizi ifade edebileceğiniz, sevdiğiniz kişi ile zaman geçirme imkanını bulacaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu