Moda

TARZTAKIM

IMG_20150403_103815
tarz takım

Bir matematik öğretmeni ile bir endüstri mühendisi kuzenin neden farklı tarzlar bir arada olmasın düşünceleri ile kuruldu Tarztakım. İkisinin de uzmanlık alanları farklı olsa da takıp takıştırmaya ve doğal taşlara olan merakları bir sohbet esnasında değişik kombinler oluşturma fikirleri ile ortaya çıkıverdi. Taşları ve enerjilerini araştırmaya başladılar. Örme tekniklerini, miyuki bilekliklerinin yapılışını, kolye yapımını, doğal taşların özelliklerini araştırdılar. Teknikleri geliştirerek farklı kombinler ortaya çıkardılar. Tek başına keşfedilmeyen ancak renkli bir kombinin içinde ben buradayım vurgusu yapan güzel ve çarpıcı ürünler çıktı ortaya. Tarztakım takipçilerine instegram ve facebook sosyal ağlarından seslerini duyurduktan kısa bir süre sonra ürün seçeneklerini arttırdılar. Doğal taşların yaydığı pozitif enerjiler gümüş bilekliklerin essiz şıklığı ile birleşti.

IMG_20150301_150355
tarztakım

Erkek takipçiler için deri ve doğal taş kombinleri yapmaya başladılar. Doğadaki renk uyumu kombilerin çıkış noktası oldu. Farklı olmayı sevenler içinde zıt renk kombinler çalıştılar. Sadece koleksiyondaki bilekliklerle değil takipçilerin renk ve model istekleriyle de kombinler yapmaktadırlar. Çalışmalarının sonucunda yurt içi ve yurt dışı birçok takipçisi olan tarztakım giderek artan bir heyecanla yeni ürünler ortaya çıkarmaya devam ediyor.

Doğaltaşların Gizemi

IMG_20150414_145407
tarz takım
IMG_20150409_152646
tarz takım

Kuzenler araştırdıkça gördüler ki dünyanın çeşitli yerlerinden çıkarılan doğal taşlar işlenerek göze ve alternatif tıbba hitap eden eşsiz takılara dönüşmektedir. Farklı olsun, bana özel olsun diyorsanız adres belli beyler bayanlar: tarztakım

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Erkek takıları cok kaliteli,beğendiğim takip ettiğim tarztakımın yazısını da görmek çok hoşuma gitti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu