E-ticaret

Drop Shipping Nedir?

Hayatımıza internet teknolojisinin girmesi, birçok yeniliği de beraberinde getirdi. Bu yenilikler ile bazı ezberler bozuldu ve yeni alışkanlıklar gün yüzüne çıkmaya başladı. Alışveriş, hayatımızın hemen hemen her noktasında olan bir kavramdır. Bu kavramı değiştiren, yepyeni bir kavram girdi hayatımıza, e-ticaret.

drop shipping
drop shipping

E-ticaret ile birlikte alışverişlerimizin neredeyse tamamı internete kaydı.  Firmaların bu noktada kendilerini geliştirmesi ile birlikte ortaya bu noktada yeni bir tanım çıktı. Drop shipping adı verilen bir program ile birlikte, e-ticareti kullanan firmalar, stoklarını daha kolay bir şekilde kontrol eder hale geldiler.

Bu kontrolü sağlayan ve bu noktada oldukça başarılı olan drop shipping, sektöre hareketlilik ve kazanç getirmiş ve bu noktada yeniliklerin öncüsü olmuştur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. İnternet artık herkesin elinin altında bir tık kadar yakınlıkta. Alış veriş yapmak için zamanı olmayanlar için alternatif bir seçenek . Ne kadar kötü yönü olduğunu düşünsek de hepimiz internet sayfalarında sosyal paylaşım sitelerinden alışveriş yapıyoruz elbette . Güvenli olduğu sürece sorun değil . Devir teknoloji çağı .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu