Dekorasyon

Home Ofis Dekorasyon Örnekleri

İşlerini evlerinden takip edenler için özel Home ofis tasarımları evlere farklı bir hava katacaktır. Evinize ofisinizi taşırken belirli noktalara dikkat etmelisiniz. Mutfak ya da çocuk odalarının ofis odanızın yanında olmaması önemli olacaktır.

Home Ofis Dekorasyon
Home Ofis Dekorasyon

Odanın görüntüsü için belirli kurallar gereklidir. Home ofis odanızın ışığını çok iyi ayarlamalısınız. Işık her zaman sol üst taraftan gelecek şekilde ayarlanmalıdır. Bilgisayarı pencerenin yanına koymayın.

Home ofis odanızın yeterli düzeyde prizi olmalıdır. Prizleri ortalıkta görünecek şekilde bırakmayın. Mobilya seçimi çok önemlidir. Duvar rengi ile uyum içinde olmalıdır. Ofis koltuklarınız ev tarzı koltuklar olmaması da önemlidir. Saksı çiçekleri ile odanın havası değişecektir. Home ofis deklarasyonunu dikkatli yaptığınız zaman rahat olacağınız kesindir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Çalıştığım ofisin ışık sistemi berbat . İnsanın çalışma şevkini kaçırıyor . Bence en önemli olan ışıktır bir ışık insanı nasıl etkiler diye düşünmeyin ışığın rengi yaydığı ışık bile insanın çalışma şevkini alıyor .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu