Ekonomi

 TEB SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kolay bir şekilde kredi başvurusu TEBB ile size sağlanır. Siz de bir SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

TEBB Kredi Başvurusu

Nakit ihtiyacını karşılamak isteyen kişiler TEB SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır sorusunu sıklıkla sorar. İnsanlar yaşam koşulların zorlaşması ve ihtiyaçlarının artması ile nakit ihtiyacını daha çok hisseder. Bu nakit ihtiyacının da çoğu zaman anında karşılanmasını ister. TEBB de sunduğu ayrıcalıklı hizmet ile kişilere yardımcı olur. TEBB tarafından sunulan dev hizmet ile kişilerin ihtiyaç duyduğu nakit ihtiyacına anında çözüm sağlanır.

TEBB kredi başvurusunda bir ilk gerçekleştirilerek kişilerin kredi notuna uygun faiz olanağı sunulur. Kredi sicili iyi olan ve kredi notu yüksek olan kişiler TEBB ile daha düşük faiz oranı ile krediyi elde eder. Ancak daha düşük kredi notuna sahip kişiler de faiz oranlarında o ölçüde bir ayarlanma olur. Kısacası kişiye özel faiz uygulaması ile de TEBB kredi notu yüksek olan kişilere büyük kolaylıklar sağlar. Siz de bu avantajlardan yararlanmak için TEBB kredi başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik bunun için bir SMS göndermeniz yeterlidir.

TEBB İle Cepte Kredi

Çok acil nakit paraya ihtiyacı olan 4466 nolu telefona SMS göndermesi yeterlidir. TC kimlik numaranızı 4466’ya SMS gönderdiğinizde TEBB size anında cevap gönderir. Bu sayede de nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz yardıma oldukça kısa bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

TEBB farkı ile cepte kredi hizmetine sahip olmak için öncelikli olarak maksimum bir fiyat belirlenmesi vardır. Cepte kredi ihtiyacından yararlanmak isteyenler için 12 bin 500 TL maksimum limit bulunur. Siz de maksimumum ihtiyacınız 12 bin 500 TL’den daha az ise TEBB Cepte krediye başvurabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu