Güzellik

Yüz yogası maliyet gerektirmez

Her evde bulunan kaşık ve kalem gibi materyallerle yüz yogası uygulayabilirsiniz.
Bunun dışında ameliyat gibi bir durum söz konusu olmadığından hiçbir şekilde maliyet gerektirmez.
Dudak çevresi, yanaklar, kaştaki çökmeler, göz kapaklarının kaldırılması veya mimiklerinizin daha kontrollü olması için çene çevresinde yapılacak birtakım yüz yogası hareketleri sayesinde hayalinizdeki muhteşem görünümlere kavuşabilirsiniz.
Yakın çevrenizde gördüğünüz kişilerin yüzlerindeki parlaklığa kavuşmak istiyorsanız mutlaka önerilerimize kulak vermelisiniz.
Evde veya işyerinizde 10 dakikanızı ayırdıktan sonra başarılı olacağınız yüz yogası hareketlerini düzenli olarak yapmanız gerekir.
Ne makyaj malzemesi, ne de cerrahi yöntemler uygulanmadan yapılacak en basit hareketler sayesinde siz de yüzünüzdeki tüm deformelerin üstesinden gelebilirsiniz.

yüz yogası teknikleri

Biraz sabırlı olduktan sonra 2-3 ay gibi bir süre düzenli olarak uygulanacak olan yüz yogası sayesinde amacınıza ulaşabilirsiniz.
Alın, göz, dudak, çene bölgelerindeki kaslarınızı masaj yöntemleriyle harekete geçirerek uygulanacak olan yüz yogası hareketleri ile bedavadan güzelliğe sahip olabilirsiniz.
Gülüşlerinizi gizlememek de bir yüz yogası hareketi yerine geçebilir.
Böylece hem pozitif düşünüp stresten uzaklaşır, hem de yanaklarınızdaki kasları harekete geçirebilirsiniz.
Ayrıca yanaklarda uygulanacak diğer bir yüz yogası hareketi de yanakları balon yapmak olabilir.

üz yogası teknikleri

Her iki tarafı da birden, ya da sırayla yapılacak balon şişirirmişçesine sert şişlikler sayesinde kaslarınız müthiş bir esneklik kazanacaktır.
Sizin istediğiniz de tam olarak böyle birşey ise, hemen kendinizi toparlayarak güzel düşünün ve sabırlı bir şekilde yüz yogası tekniklerini uygulamaya başlayın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu