Moda

Kır Düğünü Düşünenler İçin En İdeal 8 Gelinlik Modeli

Kır Düğünü Düşünenler İçin En İdeal 8 Gelinlik Modeli! Gelinlik modellerinin düğün şeklinize göre seçilmesi rahat etmenizi sağlar. Peki kır düğünü için en ideal gelinlik modelleri hangileridir?

Kır Düğünü Düşünenler İçin En İdeal 8 Gelinlik Modeli! Kır düğünü için gelinlik modeli seçimi konusunda sizlere8 model öneriyoruz. Hem rahat etmeniz hem de ortam ile uyumlu olması açısından sunulan seçenekleri değerlendirin. Beden seçimi ve tasarım – kumaş seçimi de önemli olacaktır.

  • Balık Modeli Gelinlik

Balık model son dönemin en çok tercih edilen gelinlik modeli olmaya devam ediyor. Kendinizi rahat hissetmenin dışında, kır düğününün sadeliği ile de uyumlu bir model olacak. hafif kumaşlardan tasarlanmış  balık modeller ilk önerimiz oluyor.

  • Pelerinli Gelinlik Modeli

Daha transparan ve model tercih edecek olanlar için ise kır düğünü gelinliği olarak pelerinli önerimiz de var. Daha çok tül modellerden oluştuğundan son derece şık bir görünüm elde etmenizi de sağlıyor. Göz önünde bulundurup seçim yapabilirsiniz.

  • Dantel Gelinlik Modeli

Dantel her durumda vazgeçilmez olabilir. Bu durumda sizi sıkmayacak olan hareketinizi kısıtlamaması için de çok kabarık olmayan gelinlik modelleri arasından seçim yapılmalıdır.

  • Tüllü Gelinlik Modeli

Tül akla gelen diğer kumaş oluyor. Kır düğünü için uçan ve ortama ayak uyduran bir model tercihiniz olabilir. Tüllü gelinlikler hem dikkat çeker hem de sizi yormaz

  • Helen Gelinlik Modeli

Helen modeller ile tül gelinliklerin daha ağır gözükmesi sağlanabilir. Sırtı dekolteli olan, hem şıklığı yakalayan hem de rahatlığı sağlayan modeller arasında olduğunu söyleyebiliriz. Bunu göz önünde bulundurarak özel seçimler yapabilirsiniz.

  • İşlemeli Gelinlik Modeli

İşlemeli modeller, dantellerden olabiliyor. Sadelik için işlemeli gelinlikler modelleri kır düğünü kapsamında seçim yapın. Severek giyeceğiniz gelinlikler olacak.

  • Taş İşlemeli Gelinlik Modeli

Bir diğer önerimiz ise taş işlemli gelinlikler oluyor. Şık görüntü ortaya çıkıyor. Aynı zamanda hem ağır bir görüntü hem de kır düğününe uygun olan tasarımlar var.

  • Şifon Gelinlik Modeli

Sadelikten yana olanlar için şifon gelinlik modellerini de tercih etmeniz öneriliyor. Gelinlik modelleri 2022 kapsamında moda olacağı da tahmin ediliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu