Güzellik

Kalkık Kaşlara Sahip Olmanın Yolları

Son zamanlarda kalın ve kalkık kaşlar oldukça moda oldu. Siz de bazı yöntemleri uygulayarak bu modaya ayak uydurabilirsiniz.

dönemlerde kalın ve kalkık kaşlar insanlar tarafından büyük ilgi gören bir kaş modeli oldu. Kalın, belirgin ve bakışlarınızı daha çekici gösteren kalkık kaşlara daha önceden kaşlarınıza verdiğiniz ince ve düz kaş şekilleri yüzünden estetik operasyonları geçirerek sahip oluyorsunuz. Fakat estetik operasyonlarına hiç gerek olmadan da kalın ve kalkık kaşlara sahip olabilirsiniz. Siz de kalkık kaşlara sahip olmanın yollarını deneyerek kalkık kaşlara sahip olabilirsiniz.

Kalın ve Kalkık Kaşlara Sahip Olmanın Yöntemleri Nelerdir?

Son dönemlerin trendi olan kalkık kaş modeli bayanlar tarafından en çok istenilen kaş modeli oldu. Hatta bunun için estetik operasyonları bile olunmaya başlandı. Fakat bunlara hiç gerek kalmadan hiç masrafa girmeden de kalın ve kalkık kaşlara sahip olabilirsiniz. Öncelikle seyrek kaşlıysanız ve ince kaşlarınız varsa kaşlarınıza bir süre hiç dokunmayın. Yeterince uzamasını bekleyin. Bu sürenin daha hızlı geçmesini istiyorsanız da kaş çevrenize sarımsak sürebilirsiniz. Bu kaşlarınızın daha çabuk ve daha kalın çıkmasını sağlar.

Kaşınız altında ve üstünde çıkan tüylerinizi almadan duramıyorsanız ve sürekli kuaföre gitme ihtiyacı duyuyorsanız bu alışkanlığınızdan vazgeçmeniz gerekir. Çünkü kalın kaşlara sahip olmak istiyorsanız sürekli kaşlarınızı almamanız gerekir.

Kaşlarınızı ölü deriden arındırmanız kaşlarınızın daha çabuk çıkmasına ve böylelikle de istediğiniz gibi kalkık kaş modeline sahip olabilirsiniz. Yüzünüze uyguladığınız peeling gibi kaşlarınıza da uygulayın. Yumuşak başlı diş fırçasıyla kaş bölgenize masaj yaparsanız kaşlarınızı ölü deriden arındırmış olursunuz. Bu da kaşlarınızın daha çabuk ve daha düzenli çıkmasını sağlar. Böylelikle istediğiniz gibi şekil vererek kalkık kaşlara sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu