Güzellik

En İyi 5 Fondöten

Makyajın en önemli aşaması olan yüzün kusurlarından arındırılması için iyi bir fondöten seçimi yapmak son derece önemlidir. Sizin için en iyi 5 fondöten markasını araştırdık. En çok memnun kalınan markaların ürünleriyle siz de kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz. Cildiniz için en iyi sonucu verecek bu ürünleri temizlenmiş cildinize uyguladığınızda sonucun tatmin edici olduğunu belirterek listemize geçiyoruz.

NARS Natural Radiant

Dizilerde birdenbire güzelleşen oyuncuları görenler bunun sırrını merak etti. Kısa sürede ortaya çıkan NARS Natural Radiant oldukça geniş olan renk seçeceğiyle birçok kişinin tatmin olacağı sonuçlar almasını sağladı. Ürünü sürdüğünüzde ciddi bir kapatıcılık sağlamasa da cildin doğal ve parlak görünmesini sağlıyor. Özellikle genç kızların favori markası olan NARS hafif parlak görünen bu ürünle cildinizde maske etkisi yaratmıyor. Fiyatı 205 TL.

Estee Lauder Double Wear

İyi bir kapatıcılık istiyorsanız seçiminiz Estee Lauder Double Wear olabilir. SPF 10 özelliğiyle güneş koruması da sağlayan ürün, cildin lekeleri ve pürüzler üzerine adeta ikinci bir ten gibi oturuyor ve uzun süre dayanıklı yapısıyla makyajınızı sabitliyor. Ürünün yatı 169 TL.

La Prairie

BEYMEN mağazalarında bulabileceğiniz La Prairie özel bir tasarıma sahip oluşuyla dikkat çekiyor. Ürünü sürmek için yanında fırçasıyla birlikte gelen fondöten İsviçre markası ve yüksek oranda kapatıcılık sağlıyor. 15 SPF içeren ürünün fiyatı 75 TL olarak belirlendi.

MAC Studio Fix

MAC sevenler için her zaman ilk tercih olan MAC Studio Fix farklı özellikleriyle makyaj için kusursuz bir cilt isteyenlerin beğendiği seçimlerden biri oluyor. Özellikle geniş bir renk kartelasına sahip olan bu ürün, cildin kusursuz bir yapıya kavuşmasını sağlayarak memnun kalacağınız bir makyaj alt yapısı sunuyor. Ürünün fiyatı 139 TL olarak belirlenmiş.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu