Moda

2021 Burnu Açık Bot Modelleri Nelerdir?

2021 Burnu Açık Bot Modelleri Nelerdir? Ayakkabı seçimleri mevsimlerle birlikte değiştiği için birçok model bulunur. Bizde yazımızda burnu açık bot modelleri neler bundan bahsedeceğiz.

2021 Burnu Açık Bot Modelleri Nelerdir? Burnu açık bot modelleri sunduğu kullanım genişliğiyle birçok kadının seçimleri arasında yer alır. Birçok kombinde kullanım rahatlığı sağlayan bu modeller şık bir tamamlayıcı parçadır. Özellikle mevsim geçişlerinde ve değişken havalarda kullanılabilir. İlkbahar ve sonbaharda buna uygun farklı dokuda ve yapıdapek çok model bulunur. O zaman yazımızda burnu açık bot modelleri neler bunları ele alalım.

1-) Burnu Açık Bootie

Bir çeşit bot modellerinden olan bilek hizasında yarım bot şeklinde bulunan tarzların ismi bootiedir. Burnu açık bootie tarzı botların farklı dokularda birçok çeşidi bulunur. Örneğin sonbaharda oldukça tercih edilen bootielerin süet formları şıklığıyla göz doldurur. Burnu açık süet bir bootie ile sonbahar şıklığı yakalanabilir.

2-) Burnu Açık Püsküllü Bot

Farklı tarzda ve modelde bot arayanların beğeneceği türde burnu açık püsküllü botlar belli başlı parçalarla kullanmak mümkündür. Püsküllü detayları bulunan bu tarz modellerde daha sade ve düz tamamlayıcı giysiler seçmek daha yerinde olacaktır. Püsküllü detaylı botlar sade bir etekle kombinlenebilir.

3-) Burnu Açık Sivri Topuklu Bot

Sivri topuklu bu model ile oldukça iddialı bir görünüm sağlanabilir. Ayrıca zımba ve fermuar gibi detayları da olan bu modellerle burnu açık bot kombinlerinin en iddialısı yapılabilir.

4-) Burnu Açık İşlemeli Bot

İşlemeli tarzda bulunan ayakkabılar farklı tarz arayanların tercih edebileceği modellerdir. Burnu açık işlemeli botlarda bunlardan biridir. Genelde siyah deri üzerinde işlemeler bulunan bu modeller bilek boyunun biraz daha yukarısındadır. Tamamlayıcı parçalarla oldukça dikkat çekici olacak olan bu botlar ilkbahar mevsiminde renkli desenleriyle tercih edilebilir.

5-) Burnu Açık Bot

Burnu açık bot modelleri genel anlamda daha sade tercih edenlerin ilgi gösterdiği üründür. Burun kısmının açık olmasının yanında topuk kısmı da açık bir modeldir. İlkbahar ve yaz başlarında kullanılabilir. Genelde siyah ve krem renkleri talep görür. Ayrıca farklı renk ve dokuları da bulmak mümkündür.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu