Moda

Yüksek Bel Jean Şortlar Nasıl Seçilmelidir?

Yüksek Bel Jean Şortlar

Moda dünyasında her dönemde yeni gelişmeler yaşanmaktadır. Hemen her dönemde moda olan jean konu, günümüzde de ön plana çıkmaktadır. 2015 jean modası göz önüne alındığında, yüksek bel jean şortlar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığını görmekteyiz. Bu konuyla iligili dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır.

Yüksek Bel Jean Şortlar

Yüksek bel modası konusu özellikle 90’lı yıllarda ön plana çıkmaktadır. Bu moda, günümüzde de sık bir şekilde kullanılmaktadır. Kot şortların ön plana çıktığı günümüzde, yüksek bel jean şortlar dikkat çekmektedir. Birçok önemli moda etkinliğinde bu tarz şortlara rastlamak mümkün olmaktadır..

Yüksek bel jean şortlar tercih edilirken, fiziksel özelliklerinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bacak boyunuz ve bel genişliğiniz dikkat etmeniz gereken fiziksel unsurlardır Bunun yanı sıra bu özellikleri göz önünde bulundurarak en doğru boyda şort tercihini yapmanız, tarzınız açısından son derece önemlidir.

Yüksek Bel Jean Şortlar

Yüksek bel jean şortlar konusunda renk hususu da önemlidir. Günümüzde özellikle buz mavisi rengi ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra koyu renkler de öne çıkmaktadır. Bu şortları seçerken tarzınızı yansıtmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Yani bütünlük sağlaması oldukça önemlidir.

Yüksek bel jean şortlar tercih edilirken genellikle kısa t-shirtler ile kombin edilmektedir. Ayrıca bu t-shirtlerin üzerinde gömlek tercihi de tamamlayıcı unsur olmaktadır. Bunun yanı sıra ayakkabı tercihiniz önemlidir. Ayrıca, bu şortlar ile birlikte şapka ve güneş gözlüğü de tercih ederek tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu