Moda

Yeni Trend Kanada Smokini

Özellikle son dönemde yaşanan farklı olayın ardından yeni trend Kanada smokini olan baştan aşağı kot kıyafetler büyük ilgi görmektedir. Kanada’da yaşanan olayın ardından ünlü ismi tamamen baştan aşağı kot kıyafetler giymesi üzerine otele alınmamasının ardından tanınması ile olayın tatlıya bağlanması bu tarzın Kanada smokini olarak adlandırılmasını sağlamıştır.

Yeni trend olarak belirlenmiş olan baştan aşağı kottan oluşan kombinler özellikle yoğun ilgi görmektedir. 2018 modasına damgasını vuran kot modasını yansıtmak isteyenler tarzlarınıza uygun seçimler ile modayı yakalayabilirler.

Yeni Trend Kanada SmokiniKot Kombinler 2018

Kot ceket ve jean pantolondan oluşan kombinler 2018 modası trendleri arasında yerini alıyor. Farklı tarzlarda tercih edilecek olan parçaların birlikte kullanılması sayesinde oluşturulacak olan kombine özellikle 2018 modasında yaygın olarak tercih ediliyor. Yeni sezon için hazırlanmış olan kot ceket veya jean modelleri dilediğiniz her durumda özellikle sokakta veya bulunduğunuz her ortamda tarzınızı ortaya koymanızı imkan sağlıyor.

Kot kullanmayı sevenlerin tercih edebileceği kombin seçeneklerini oluşturmaktadır. Farklı tarzlarda kot ceketler ile birlikte kullanılacak olan jean pantolonlar özellikle günümüz sokak modasında da yerini almaktadır. Günlük rahat seçimler için uygundur.

Kanada Smokini Modası

Kanada’da yaşanan olayın ardından özellikle modada yerini alan Kanada smokini modası baştan aşağı kot ile hazırlanan kombinleri ifade etmektedir. Bayanlarda olduğu gibi erkeklerde de tercih edilen kombinleri arasında yer almaktadır.

Kot ceketle altına tercih edilecek olan jean pantolon ile oluşturulacak kombinler özellikle sokak modasını yansıtmaktadır. Bunun yanı sıra birbirinden farklı tarzlarda hazırlanmış olan parçaların kullanılması sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her alanda daha dikkat çekici kombinler hazırlamanıza sağlayacak modayı yakından takip edebilirsiniz. Modaya ayak uydurmak isteyenlerin tercih edebileceği seçenekler arasında yer almaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu