Moda

Yaz Cazibesi: Straplez Elbise

Az mevsiminin gelmesiyle kış boyunca giydiğimiz ağır, kapalı kıyafetlerden kurtulmak hepimiz için başlı başına bir mutluluk kaynağı. Yazın en güzel taraflarından biri hafif ve kışlık giysilere göre çok daha şık ve çekici kıyafetler giyebilmemiz. Bu kıyafetlerin de gözdelerinden biri de şüphesiz ki elbiseler. Straplez elbise ise şıklığı cazibeyle buluşturan tasarımlarla markaların 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonlarındaki yerine çoktan almış bile.

Favori Renginizde Straplez Elbise Modelleri Koleksiyonlarda Sizleri Bekliyor

Markalar koleksiyonların akla gelebilecek hemen her renkte straplez elbiseye yer vermişler. Elbette sezonun trend renklerinin ağırlığı hissediliyor ancak markaların straplez elbise modellerinde sezonun trend renkleriyle yetindiğini düşünmeyin. Zira favori renginizde bir straplez elbise bu koleksiyonlarda mutlaka sizleri bekliyor.

Ayrıca yalnızca renk konusunda değil boy ve model seçeneklerinde de oldukça cömert davranılmış. Maxi straplez elbiselerin yanı sıra midi modeller de beğeniye sunulmuş. Bu sayede vücut tipinize, gideceğiniz ortamın konseptine ve kişisel zevkinize uygun elbiseyi bulabilmeniz oldukça kolay.

Tüm kombinlerde olduğu gibi straplez elbise kombinlerinde de gerçek bir şıklık sergilemenin yolu doğru ayakkabı, çanta ve aksesuar seçiminden geçiyor. Elbisenizin rengine ve modeline uyumlu seçimlerle kusursuz görünebilirsiniz. Son bir şeyi de hatırlatalım, bu elbiseleri giydiğinizde sağlarınızı açık bırakmanız omuz dekoltenizin kapanmasına neden olacaktır. O nedenle straplez elbise giydiğinizde saçlarınızı toplamanız ya da topuz yapmanız çok daha çekici görünmenizi sağlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu