Güzellik

Teosyal Dinamik Dolgu Nedir Nasıl Uygulanır?

Teosyal dinamik dolgu nedir nasıl uygulanır? Kırışıklık dolguları, her harekette cildi desteklemek için tasarlanmıştır ve yüzünüzün canlılığını ve yumuşaklığını korumaya yardımcı olur.

Teosyal dinamik dolgu nedir nasıl uygulanır? Teosyal, yüzün global ve kişiselleştirilmiş tedavisi için %100 hayvansal olmayan emilebilir hyaluronik asit bazlı dermal dolgu ürünlerinin en eksiksiz yelpazesini sunar. Hyaluronik asit, nemi korur ve dudaklar, yanaklar, alın ve göz çevresindeki hassas cilt ile boyun ve boyun çizgisi dahil olmak üzere yüzün her yerinde kullanılabilir.

TeosyalRha 1

Gülümsediğinizde veya başka bir yüz ifadesi yaptığınızda önemli olan yüzün hareketini esnetir ve ona uyum sağlar.  TEOSYAL RHA yüz, boyun ve dekolte bölgesindeki kırışıklıkları ve kıvrımları mükemmel bir şekilde doldurur. Aynı zamanda, optimal düzeyde dermal hidrasyonun korunmasını sağlar ve cildin elastikiyetinde uzun süreli bir iyileşmeye yol açar. Tereddüt etmeyin, eklenen Lidokain veya lokal anestezi ile işlem neredeyse ağrısızdır.

TeosyalRha 2

TEOSYAL RHA 2 yüz hacmini geri kazandırmak, dudakları dolgunlaştırmak, nazolabial kıvrımları doldurmak ve yüz hatlarını yeniden yapılandırmak için kolay ve hızlı bir şekilde kullanılır. Ayrıca her gülümsemeye, somurtkanlığa veya artikülasyonunuza mükemmel uyum sağlar ve bir öpücük sırasında orada olduğunu bile anlamazsınız. Vurgu, şişlik olmaması ve hemen emilmesidir. Doğal olarak maksimum konfor için lokalanestezik Lidokain eklenir.

TeosyalRha 3

Alnınızda oluşan ‘kızgın’ kırışıklıkları veya yaşla birlikte görünen çizgileri bir süredir mi düşünüyorsunuz? Ama doğal görünümünüzü kaybetmeniz durumunda bu konuda bir şey yapmaktan endişe duyuyor musunuz? Bu durumda TEOSYAL RHA 3 sizin için doğru seçimdir. TEOSYAL RHA serisi küresel başarıya ulaştı! Ek olarak, teknik bilgilerini eksiksiz bir cilt bakımı rejimine entegre ederek 10 yıllık araştırma ve estetik faydaları uzatırlar.

TeosyalRha 4

Sarkan cilt ve derin çizgilerle yüzünüz yorgun mu görünüyor? Bu işaretler, bir kişi yaşlandıkça hacimde önemli bir düşüş olduğunu gösterir. Yanakların yumuşak yuvarlaklığı, biçimli kaşlar ve dolgun yüz hatları gençliğin simgesiyken, ne yazık ki yüz derisi yaşla birlikte dramatik değişikliklere uğrar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu