Moda

Şık olduğunu sanan ünlüler

Şık olduğunu sanan ünlüler kimi zaman moda konusunda büyük hatalar yapabiliyorlar. Çoğu ünlü şık ve yaratıcı giysiler giyinerek insanlara örnek olsa da, kimi zaman rüküş görüntüler de karşımıza çıkmıyor değil. İşte şık olayım derken moda facialarına yol açan bazı ünlüler…

r1
Madonna

 

~~İlerleyen yaşına rağmen muhteşem fiziği ve yüksek enerjisi ile dikkatleri her daim üzerine çeken pop müziğin kraliçesi Madonna da kimi zaman şık olmaya çalışıp başaramayan ünlülerden biri. Farklı ve yenilikçi tarzı ile pek çok sanatçıya örnek olmuş ünlü sanatçı kimi zaman zevksiz giyimi ile hayranlarına hayal kırıklığı yaşatıyor. Bu elbise de bu hayal kırıklıklarından biri. Biçimsiz duran balon etek modeli, üst kısımdaki abartılı drapeleri ve düzensiz bir biçimde yırtılmış çoraplarıyla Madonna her zamanki olay yaratan stilinden çok uzak. Saçındaki uyumsuz bir renkteki gelişi güzel bağlanmış fiyonga ise insan bakmak dahi istemiyor, sanki ünlü yıldız bir galada değil evinde toz alıyor!

r2
Cher

 

~~Pop müziğin en önemli starlarından olan Cher, 2014 Oscar ödül töreninde giydiği bu kıyafetle tarihinin en büyük rüküşlüğüne imza attı. Elbise, bikini ve pelerin karışımı bu garip kostum eğer dünya starı Cher’e bile yakışmadıysa sanıyoruz hiç kimseye yakışmaz. Bu kostümden daha rüküş ne olabilir diye sorarsanız onun da cevabı bu resimde: başa takılan acayip tüylü aksesuar. Bu başlığı tasarlayan tasarımcının aklından geçenleri bilemiyoruz ama, bu şapkanın bizlere dev bir kargayı anımsattığı kesin!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu