Güzellik

Esmer Tenlilere Hangi Saç Renkleri Yakışır?

Esmer Tenlilere Hangi Saç Renkleri Yakışır? Esmer tene sahip kişiler için saç renklerinde seçeneklerde neler olmalıdır? Esmer tenliler için saç rengi önerilerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Esmer tenlilere hangi saç renkleri yakışır? Sorusu sıklıkla rastlanır. Çünkü Türkiye’de esmer tenli kadın oldukça fazladır. Özelliklede esmer tenli kadınlar saç renkleri konusunda çeşitli renk seçenekleri için önerileri ister.

Kadınlar için saçlar önemli ve değerli bir aksesuardır. Bu yüzden de saçların şekli ve renkleri kadınlar için çok önemsenir. Saç renkleri ise; yüz tenine ve yapısına göre karar verilmesi gerekiyor. Çünkü her saç rengi her insanda aynı etkiyi oluşturmuyor. Peki günümüzde esmer tenliler için saç rengi önerileri neler olabilir? Günümüzde esmer tenli kadın oldukça fazla olduğu için uzmanlar bu konuda araştırmalarını uzun tutmuşlardır. Pek çok uzman önerisine göre birkaç esmer kadınlar için birkaç saç rengi önerisi şunlardır;

Bronz Kahve Rengi

Canlı kahverengi saçlara sahip olmak isteyen esmer tenli kadınların saç renklerinde tercihleri bronz kahve rengidir. Bronz kahverengi saçlar ile asaletinizi daha belirgin olarak ortaya çıkmanız sağlanır.

Bitter Çikolata Rengi

İkili uyum isteyen esmer tenli kadınlar için bitter çikolata saç rengi öneriliyor. Koyu iki renk ile güzelliğiniz tamamlanabilir. Böylece daha çok dikkat çekici bir güzelliğe sahip olursunuz.

Bal Köpüğü

Esmer tenli kadınlar için genel olarak sarı renk saç gitmez diye bir teori bulunuyor. Doğru sarı saç rengi seçildiği takdirde; esmer tenli kadınlarda sarı saçları kullanabilir. Esmer tenli kadınlar için doğru sarı saç rengi ise; son zamanlarda bal köpüğü rengi oluyor. Koyunun ve açık rengin birleşmesi ile göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olabilirsiniz.

Kızıl Kahve

Doğal saç renklerini seven esmer tenli kadınların saç renklerindeki tercihleri; kızıl kahve oluyor. Çünkü kızıl saç rengi esmer tene samimi ve doğal bir hava katmaktadır.

Karamel Sarı

Esmer tenli ve enerjik bir yapıya sahip iseniz; sizin için uygun olan saç rengi karamel sarısıdır. Esmer tene olan uyumu ile karamel sarısı size ayrı bir enerji katar. Bu yüzden esmer tenli kadınların saçlarındaki sarı renk tercihleri karamel sarı oluyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu