Moda

Bu Yaz Kareli Her Şey Çok Trend!

2015 ilkbahar-yaz sezonunda moda dünyasında deyim yerindeyse kareli fırtınası esecek! Öyle ki bu yaz kareli her şey, pantolonlar, etekler, gömlekler, elbiseler hatta ayakkabı ve çantalar bile çok moda. Bu denli çok seçeneğin olması yazın gözdesi kareli trendini kendi tarzınıza uyarlamanızı da kolaylaştıracaktır.

Kareli Gömlekler Her Yerde!

Kareli kıyafetler denilince akla gelen ilk şeylerden biri tabi ki ekose, yani kareli gömlekler. Markaların 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonlarında arzı endam eyleyen rengarenk kareli gömlekleri hem iş yaşamında hem de günlük hayatınızda şık ve trend görünmek için kullanabilirsiniz. Kareli gömleklerin pantolon, etek, şort hatta taytlarla dahi kusursuz uyum sergileyebilmelerinden faydalanarak yaz boyunca sayısız kareli gömlek kombinine imza atabilirsiniz. Özellikle uzun kollu kareli gömlekleri kollarını kıvırarak giymeniz çok hoş görünmenizi sağlayacaktır.

Daha önce çoğumuzun giymeyi bele düşünemeyeceğimiz kareli elbiseler de sezonun en önemli parçaları arasında. Rengarenk kareli elbiseleri ister gündelik hayatınızda ister katılacağınız yaz partilerinde dozunda iddialı bir görünüm sergilemek için kullanabilirsiniz. Bu elbiseleri kombinlerken dikkat etmeniz gereken çok önemli iki nokta var; birincisi renk tabi ki. Ayakkabı ve çanta seçiminizi mutlaka uyumlu renklerde modellerden yana kullanmalısınız. Ancak bundan daha önemlisi desen karmaşasına düşmemek için mutlaka tek renk ayakkabı ve çanta tercih etmelisiniz. Aksi takdirde bırakın şık ve trend görünmeyi bakanların bir daha bakmak istemeyecekleri denli karışık ve rahatsız edici görünebilirsiniz, bizden söylemesi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu