Hamilelik

Aradığınız Kişinin O Olmadığını Gösteren 5 İşaret

İlişkilerde bazen bitiş sinyalleri erken gelebilir. Peki siz aradığınız kişinin o olmadığını anlamanın yolları konusunda bilgili misiniz?

Aradığınız kişinin o olmadığını gösteren 5 işaret size ilişkinize devam edip etmeme konusunda yardımcı olacak.

Siz Aramadan Aramıyorsa

Bu durum gayet bariz bir belirtidir. Kimse kimsenin peşinden koşması için ya da cool görünmek için hoşlandığı kişiyi aramamazlık etmez. En azından bir mesaj gönderebilir, sizi düşüncüğünüz sık sık hatırlatır. Siz aramadan sizi aramıyorsa bu size yeterince ilgi göstermediğini anlamına gelir.

Sizi Sosyal Çevresine Sokmuyorsa

Sizi arkadaşlarıyla, ailesiyle tanıştırmıyorsa ve ne yaptığı konusunda bilgi vermiyorsa bu kişi aradığınız büyük aşkınız değildir. Size geçici olarak bakıyor ve “takılıyor” olabilir. Bu tür gizemler yaratan kişiler sizi benimsememiş olan kişilerdir.

Sürekli Yanınızda Oluyorsa

Sürekli yanınızda olması da olumsuz bir durumdur. Ne yaptığınıza, sosyal çevrenize müdahale eden biri, ilerde de size bası uygulayacak demektir. Bu yüzden hemen o kişiden uzaklaşmanın bir yolunu bulabilirsiniz.

Söylediklerini Gerçekleştirmiyorsa

Sözünde durmamak, çelişki ifadeler gibi birçok belirti bu kişinin güvenilmez olduğunu gösterir. Özellikle söz verip tutmaması, iş konusunda tutarsız olması sizi uzaklaştırmalı. Bazı kişiler bu huylarını ilk günlerden itibaren göstermeye başlar.

Bu Sorun Sadece Erkeklerde Mi Var?

Elbette ki bu şekilde davranan bir kadın da aradığınız kişi değildir. Bu tür olaylarda erkekler de kadınlar yanılabilir. Zaten doğru insanı bulmak için yanıldığınız ilişkilerde kendinizi de denemeniz son derece önemlidir. Bu yüzden biten ilişkilerde üzülmek yerine elde edeceğiniz tecrübeye odaklanmanız gerekecektir. baskı, şiddet ve tehdit gibi olaylar söz konusu olduğunda zaten bu kişiden uzak durmanız gerekirse yasal olarak hakkınızı aramanız şarttır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu