Dekorasyon

2018 Dekorasyon Trendleri Nasıl Olacak

2018 dekorasyon trendleri merak edildiği için evini yenilemek isteyenler fark yaratan tasarımların hangi yöne evrilmesi gerektiğini de araştırmaya başladı.

Retro ve Vintage parçaların geri döneceği dekorasyon modası, kişisel zevklerinizle birleşerek dikkat çekici evler yaratmanızı kolaylaştırıyor. Yılın modası ürünler ve renkler, modern evleri ortaya çıkarmak için oldukça popüler stillerle yeni yılda evini yenilemek isteyenleri memnun edecek birçok akım var. İşte 2018 yılının modası olacak olan dekorasyon ürünleri!

Kadife

2018 modasının en önemli ürünleri arasında bulunan kadife yastıklar, koltuklarla bütünleşerek şık dekorasyon stillerini ortaya çıkarmak için popülerleşiyor. Gri, bordo, petrol ve pudra rengi gibi birçok alternatifle kadifenin etkileyici modasını sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Vintage

Endüstriyel Vintage tarzı özelliğe Home ofis çalışılan evlerde ve iş yerlerinde etkisini gösterecek. Zemin dokuları ve mobilyaların aynı yapıda yer aldığı seçenekleri bulmak için mutfak dekorasyonunu memnun kalacağınız bir biçimde kullanabilirsiniz. 2018 ev modası için de aynı birleşimleri kullanabilirsiniz.

Altın Işıtılar

Altın ışıltılarla canlanacak olan dekorasyon trendlerinde aydınlatmalar ya da objelerin altın rengi olan renklerden yana tercih edilmesi söz konusu olacaktır. Sarkıt lambalar ve diğer renklerle dikkat çeken sarkıt lambalar, sade evlerde çok sık kullanılmaktadır.

Grafiti Duvarlar

Duvar kağıtlarında grafiti desenlerin kullanılması birçok kişinin dikkatini çekti. Renkler ve desenlerdeki zıtlıkların uyumunun ortaya çıkacağı tasarımlarda pastel renkler ve canlılık kazandıran tasarımlarla silinebilen duvar kağıtları dikkat çekecek.

Retro ve Vintage

Retro ve vintage tasarımlarla dikkat çeken evlerde banyodan mutfağa kadar her yerde metro esintileri görülecek. Vintage parçalarla renklenecek olan evlerin dekorasyonu için kendin yap projeleriyle beğeni kazanan tasarımları ortaya çıkarmak söz konusu olacak. Farklılık arayanlar kendin yap metrolarıyla evlerini güzelleştirebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu