Güzellik

Yılların Eskitemediği Nicole Kidman ve Güzellik Sırları

Hollywood sektörü içerisinde senelerden bu yana en fazla ön planda bulunan oyuncu Nicole Kidman, ilerleyen yaşına rağmen güzelliğini ve genç görüntüsünü korumaya devam ediyor. Türkiye’de de filmleri en çok sevilen kadın oyunculardan bir tanesi olan Kidman, güzellik sırlarını açıkladı. Yılların eskitemediği Nicole Kidman ve güzellik sırlarını sizler için inceledik.

Nicole Kidman Güzellik Sırları

Ünlü oyuncu, günümüzde eski zamana göre daha fazla kendisine bakmakta ve güzelliği için her türlü detaylara daha fazla özen göstermektedir. İlerleyen yaşına rağmen hala kendisinden söz ettiren Kidman, şimdi güzelliği hakkında ki özel tüyoları bizlere açıkladı.

Dudak ve Yanak Seçimi

Ünlü oyuncu çantası içerisinde dudakları ve yanakları konusunda sadece tek bir ürünü eksik etmemektedir. Benefit Benetint markası Nicole Kidman isminin en çok ön planda yer aldığı ve olmazsa olmazlarından bir tanesidir.

Güneş Kremi

Beyaz ten yapısına bir kadın olan Kidman cildinin güneşin zararlı ışınlarından çok daha fazla etkileneceğini bildiğini söyledi. Durum böyle olduğu zaman mükemmel cildinin zarar görmemesi adına devamlı güneş kremi kullanmakta ve cildinin rengini daima koruyorken zararlı durumların önüne geçmektedir.

Ruj Seçimi

Ruj modelleri konusunda her zaman için dudak yapısını daha fazla ön plana çıkarıyor. Nicole Kidman, genel olarak koyu kırmızı renkleri fazlası ile beraber tercih ederek sarı saçları ile beraber zıt yönde hareket etmemektedir. Görsel olarak ünlü oyuncu her insanın ilgisini çekmesini başarmıştır.  Nicole Kidman güzellik sırları içerisinde bildiklerimizden çok daha farklı bulunmamaktadır. Sadece gün içerisinde neyi uygulayacağını, hangi ürünlerin cilde iyi geldiğini bilmektedir. Yaşlılık belirtileri hala olmamasının yanında güzelliği yine her insandan çok daha fazla ve bir o kadar da ilgi çekmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu