Moda

Stiletto Ayakkabılar Hangi Tarza Hitap Ediyor

Stiletto Ayakkabılar Hangi Tarza Hitap Ediyor

2015 İlkbahar Yaz modasında görmeye alıştığımız stilettolar ile ilgili merak edilen bir konu da stiletto Ayakkabıların hangi tarza hitap ettiği ve kimlerin bu ayakkabıları giyeceği oluyor. Bayanların giyim tarzlarını birkaç başlık şeklinde ele alalım ve bu tarzlara uygun stilettoların olup olmadığını konuşalım. Ancak öncesinde değinmemiz gereken temel bir nokta var. Stiletto ayakkabılar dik formundan dolayı ayaklarınızı ‘S’ şeklinde bir kalıba sokuyor ve belli bir süre stiletto ayakkabılar ile gezdiğiniz takdirde ayaklarınız artık bir süre sonra yorulmaya ve ağrımaya başlıyor. Özellikle ayaklarında problemi olan yahut aşırı kiloları olan bayanların stiletto ayakkabı giymeleri ayak problemlerini daha çok artıracaktır. Uzun süre çalışma saatleri boyunca ayakta kalacağınız bir işiniz varsa mümkün oldukça stiletto ayakkabıları o günlerde tercih etmemenizi öneririz. Stiletto Ayakkabıların hangi tarzı yansıttığına gelelim şimdi de.

Klasik Tarzdaki Bayanlar; klasik giyinmeyi ve klasik tarzı beğenen bayanlar için stiletto ayakkabılar ideal ayakkabılardır. Stilettolar aslında iş kadınlarına özel üretilmiş gibi durmaktadır. Elbise ve eteklerin yanında klasik pantolonlarla da oldukça iddialı duran stiletto ayakkabılar tüm zarif bayanların gözde tercihleri arasındadır. Özellikle şık görünmeyi seven ve şıklığına önem veren bayanların bu seneki seçenekleri stiletto Ayakkabılar olmalıdır.

Spor Tarzdaki Bayanlar; spor tarzı çok geniş bir alanı kapsamaktadır. Bir salaş spor tarz vardır, bir de spor şıklık vardır. Spor şık bayanlar da stilettoları kullanabilirler. Örneğin bir deri ceket ve kot pantolon ile inanılmaz derecede güzel duran stiletto Ayakkabıları eğer böyle bir tarzınız varsa siz de mutlaka denemelisiniz. Spor şıklar için de en güzel seçim olacak stiletto ayakkabılar ile yemeğe, özel davetlere, iş toplantılarına katılabilir ve kendi tarzınızı tamamlamış olursunuz.

Marjinal Tarzdaki Bayanlar; daha uç yaşamayı ve daha değişik parçaları kombinlemeyi seven bayanlar için stilettoları değişik parçalar ile bütünleme fikri hiç de fena görülmemektedir. Normal zamanlarda aklımıza gelmeyecek marjinal çizgideki kombinleri ortaya çıkarmayı başaran bayanlar gerçekten de modada belirli bir yolu kat etmişlerdir zaten.

Görüldüğü gibi stilettoların kullanım alanı çok geniş, gerisi sadece sizin dokunuşlarınıza kalmış.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu