Güzellik

Şems Aslan Cilt Beyazlatma Maskesi

 

Daha beyaz bir cilde sahip olmak istediğinizde tercih edeceğiniz Şems Aslan cilt beyazlatma maskesi cildinizin arınmasını ve gözeneklerin temizlenmesini sağlamaktadır. Bu sayede cildinizde oluşan problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlayarak renk farklılıklarının giderilmesi üzerinde etkili olmaktadır. Ten renginin koyu olmasından şikayetçi olanların kullanabileceği maskeler arasında yer almaktadır. Doğru şekilde uygulama yapılması istenilen sonucun elde edilmesini sağlar. Ünlü güzellik uzmanı tarafından önerilen maske doğal bir şekilde cildin beyazlamasını sağlamaktadır.

Cilt Beyazlatma Maskesi

Cildinizin koyu olması durumunda şikayetçi iseniz cilt beyazlatma maskesi ile evde yapacağınız uygulama sayesinde daha beyaz bir cilde sahip olabilirsiniz. Doğru şekilde yapılacak olan uygulama doğal bir şekilde cildinizin beyazlamasını sağlamaktadır.

Malzemeler;

  • ½ demet maydanoz,
  • Beyaz kil,
  • Gülsuyu,
  • 2-3 damla greyfurt suyu.

Hazırlanışı; ilk aşamada öncelikle maydanozları robottan geçirilmesi gerekir. Daha sonrasında içerisine greyfurt suyu eklenmektedir. Beyaz kil ve gül suyunu da ekleyerek karışımı homojen hale gelecek şekilde karıştırmanız gerekir. Hazırlamış olduğunuz karışımı akşamdan uygulayarak sabaha kadar cildinizde kalmasını sağlamanız gerekir. Bu sayede istediğiniz etkiyi elde etmenizi sağlayabilir. Sabah kalktığınızda cildinizi ılık suyla durulayabilirsiniz. Maskenin haftada 2 veya 3 defa uygulanması yeterli olmaktadır.

Cilt Canlandırma Toniği

Maskenin etkili olabilmesi için öncelikle evde hazırlayacağınız tonik ile cildinizin gözeneklerin açılmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle daha beyaz bir cilde sahip olmak isteyenler maske öncesinde uygulayacakları cilt canlandırma toniği sayesinde cildin canlanmasına ve gözeneklerin açılarak maskenin daha etkili olmasını sağlayabilirler.

Bir tutam maydanozu robotta çekerek üzerine yarım litre su eklemeniz ve daha sonrasında kaynatmanız gerekmektedir. Hazırlamış olduğunuz karışımı süzmeden buz kalıplarına dökerek buzlukta dondurun. Daha sonrasında günde iki defa buzluktan almış olduğunuz kalıplar ile yüzünüze uygulama yapın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu