Güzellik

Gökkuşağı Kaşlarla Siz de Muhteşem Görünün!

Gökkuşağı Kaşlarla Siz de Muhteşem Görünün! Gökkuşağı kaşlar son dönemin modası. Hem şık gözükmek hem de modern bir görünüme kavuşmak açısından tercih edebilirsiniz.

Gökkuşağı Kaşlarla Siz de Muhteşem Görünün! Gökkuşağı kaşlar için seçmiş olduğunuz renkler son derece önemlidir. Bunun için pek çok renk seçeneği var. Gökkuşağı isminin verilmesinde, farklı pek çok rengin yer almasının uygun olması var. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda direkt olarak farklı renk kaş seçimi ile siz de eşsiz bir görüntü elde etmiş olacaksınız. Seçim tamamen sizin.

Mavi Kaş

Son dönemde en çok tercih edilen bir renk. Genel olarak mavi renkte olan saçlar ile uyumlu olduğundan, bu rengi tercih eden çok sayıda kişi görebilirsiniz. Bu tamamen mavi olması gibi değil de biraz daha normal kaş rengi ile karışık olarak karşımıza çıkıyor. Mavi kaş görüntüsü yakalamak için saç boyama işlemi sırasında hemen kaşlarınıza bir tutam sürebilirsiniz. Ancak bunun dışında deneme amaçlı olarak dilerseniz bu görüntüye kavuşmak için kaşlarınızın tebeşir ile boyanmasını da sağlayabilirsiniz. Şık ve farklı bir görünüm ede etmek açısından önemli olacaktır.

Lila Kaş

Mor rengi kaşlar için biraz daha zor olurken, lila çok daha kolay tutan renkler arasında. Bunun için sık sık gökkuşağı kaşlar nasıl olur sorusunun yanıtı arasında lila ile olabilir şeklinde yanıtlar da var. Lila çok daha kolay kaşlarınızda kendisini gösterir. Sarı renk kaşlara sahip olan kişiler, bu renklerin uygulanması konusunda daha avantajlı olacaktır. Direkt olarak kaşlarınızın uygulama aşamasında renk seçiminin en iyi şekilde uygulanması durumunda, saç renginiz ile de uyumlu olup olmamasına özen göstererek seçim yapabiliriniz.

Turuncu Kaş

Turuncu saç rengi, kızıl saç rengi için önerilen kaş renkleri arasında ise kaşların turuncu olması var. Turuncu kaşların kullanılması, yüzünüzün de daha dikkat çekici olmasını sağlayacak. Bunun için direkt olarak turuncu kaş renklerini tercih ederek, siz de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Hem avantajlı olacak hem de marjinal bir görüntü olacak. Turuncu kaş ve turuncu saç kombinini mutlaka denemelisiniz. Seçim sizin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu