Moda

Gece Dışarı Çıkarken Takı Seçimi

Gece dışarı çıkarken ya da özel bir davet için hangi takıyı takmalıyım diye düşünmeyin. Sunmuş olduğumuz gece dışarı çıkarken takımı seçimi nasıl olmalıdır örneklerine bakarak, kıyafetinle uyumlu olan bir seçim yapabilirsiniz. Gecenin en şıkı olmak için takılarınızın tamamlayıcı olduğunu unutmadan harekete geçin.

Büyük ve Gösterişli Takılar

Gece dışarı çıkarken eğer katılacağınız davet abiye kıyafetle gittiğiniz bir davetse, büyük ve gösterişli takılardan yana seçiminizi yapabilirsiniz. Gece hangi takıları takmalıyım gibi bir sorunun cevabı, aslında kıyafeti görmeden cevaplanamaz. Gidilen mekana göre hangi takının takılacağı değişecektir. Ancak şık bir organizasyon için sade bir elbise ile büyük ve gösterişli takıların kombinlenmesinde bir sakınca yoktur. Siyah renginin yoğun olduğu bir kıyafetiniz varsa; mor, bordo, yeşil gibi renkleri olan takılarınızı takabilirsiniz. Koyu renkli kıyafetleriniz için ise gümüş takılarınızı tercih edebilirsiniz.

Karanlıkta Parlayan Takılar

Gece için uygun olan takılarınızın en önemli niteliği parlayan takılar olacak. Gösterişli gözükmek adına mutlaka parlayan küpe ve kolyeleri tercih etmelisiniz. Bu sayede giymiş olduğunuz elbisenin ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Sade giyimin üstünde bu tarz takıların takılmasını uygun buluyoruz. Ancak eğer kıyafetiniz abartılıysa, mat takılar takarak yapmış olduğunuz kombini dengeleyebilirsiniz. Gece için en uygun takılar söz konusu olduğunda, bizim önerimiz sade elbiselerden ve şık takılardan yana olacaktır.

Küçük ve Birbiriyle Uyumlu Takılar

Yapmış olduğunuz kombinin takılardan ziyade öne çıkmasını istiyorsanız, daha küçük takılar takabilirsiniz. Bu sayede çok daha hoş bir görünüm sağlanacaktır. Küçük küçük küpeler, toplu saç ve ince bileklikler tercih edebilirsiniz. Bu şekilde yapmış olduğunuz kombinde renkli kıyaf tercihi gece için uygun olabilir. Gece dışarı çıkarken takı seçimi bu şekilde yapılır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu