Güzellik

Et Beni Tedavisi

Et Beni Tedavisi

Melanin maddesinin sadece tek bir ana noktada toplanması ile ortaya çıkan et benleri bitkisel yöntemler aracılığı ile geri plana alabilirsiniz. Kendi yöntemlerinizi aracılığı ile hazırlayacağınız özel karışımlar sayesinde sizler de et benlerinize elveda diyebilirsiniz.

Özel Mısır Unu Maskesi

  • Kil
  • El kremi
  • Mısır unu

Özel mısır unu maskesi için öncelikle kili su aracılığı ile ıslatalım. Ardından karışımın içerisine el kremi ve mısır unu ilave edelim. Maskemizi et beninin üzerine bir miktar dökelim ve hafifçe ovalayalım.

Et Benler İçin Yoğurt Maskesi

  • Karbonat
  • Süzme yoğurt

Et benlerinize elveda demek isteyenlerdenseniz özel maske tarifine merhaba diyebilirsiniz. Maske yapımı için bir yemek kaşığı süzme yoğurdu karbonat aracılığı ile harmanlayalım. Elde ettiğimiz karışımı et beninin üzerine masaj aracılığı ile sürelim.

Özel Aşık Otu Maskesi

  • Aşık otu

Maske yapımı için bir tutam aşık otunu su aracılığı ile kaynatalım. Elde ettiğimiz karışımı süzerek soğumaya bırakalım. Maskemizi et benin üzerine sürelim.

Et Benler İçin Arpa Unu Maskesi

Arpa unu

Et benlerinizi yok etmenin bir numaralı adresi olarak tanımlanan arpa unu maskesine merhaba demenin zamanı. Maske yapımı için arpa ununu hamur haline gelene dek karıştıralım. Özel karışımımızı cilt üzerine sürelim ve 15 dakika boyunca bekleyelim. Sizler de birbirinden özel maskeler aracılığı le kısa zaman zarfı içinde cilt üzerinde ki et benleri yok edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu