Güzellik

Eskiden Mutlaka Her Eve Girmiş 10 Nostaljik Bilgi

10 Nostaljik Bilgi: Güzel kokmak isteyen tüm kişiler için her eve girmiş parfümler bulunmakta ve bunlar her dönem ilgi görmektedir.

Her eve girmiş nostaljik parfümler kokuları ile herkesin ilgisini çekmeye ve yoğun bir şekilde ilgi görmeye devam etmektedir. Aile içinde mutlaka kullanılan ve tercih edilen bu parfümlere göz atmak gerekirse:

10 Nostaljik Bilgi (Parfümler)

1.Brut

Hem kokusu hem de görseli ile herkesin ilgisini çekmeyi başaran bir parfüm olmaktadır. Erkeğim vazgeçilmez kokusu olarak bilinen bu parfüm oldukça ilgi çekmiştir.

2.Rebul

Tercih edildiği dönem olarak özellikle 90’ların vazgeçilmez kokusu olması ile ön plana çıkmaktadır. Üretim süreci olarak hala kullanımına üretimine devam edilmektedir.

3.Old Spice

Kokusu ile unutulmaz olmayı başaran bir koku olmayı başarmaktadır. Her eve girmiş 10 nostaljik parfüm olarak ilgi görmeyi başaran bu koku ferah bir koku olmasından kaynaklı olarak baba kokusu olmayı başarmaktadır.

4.First Class

Herkesin ilgisini çekmeyi başaran ve özellikle keskin kokusundan kaynaklı olarak tercih edilen bir koku olması ile bilinmektedir. Tüm erkekler için oldukça güzel ve etkili bir koku olmayı başarmaktadır.

5.Jagler

Tüm erkeklerin mutlaka kullandığı ve kullanmakla kalmayıp kokusunu gizleyerek uzun süre kullanmaya devam ettiği bir kokudur. İçerisinde yer alan baharat kokusundan kaynaklı olarak her dönem ilgi görmektedir. Üretiminde her zaman hem kadınlar için hem de erkekler için etkili bir koku yer alırken üretiminde erkek kokusu daha yoğun ilgi çekmektedir.

6.Pino Silveste

Unutulmaz parfüm kokuları içerisinde bu koku aktif olarak var olmaktadır. Kokusuna ek olarak şişesi ile de ilgi çekmektedir.

7.Bellissima

Bulunduğu dönemde özellikle annelerin vazgeçilmez kokusu olması ile bilinmektedir. Kokusu biraz ağır olsa da ilgi çekmeye devam eder.

 8.Viva Cappio

Özel günlerin vazgeçilmez kokusu olması ile ilgi çeken bir koku olarak hala günümüzde de ilgi çekmektedir.

9.Capitol

Hem yumuşak bir kokusu hem de özellikle gençlerin vazgeçilmez kokusu olmaya devam eden bir koku olmaktadır.

10.Impulse

Herkesin ilgisini çeken ve kokusu ile gençleri cezbeden bir kokusu bulunmaktadır. Hafızalara kazınan kokular olarak her dönem için damga vuran bir koku olmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu