Moda

Erkek Modası Kış

Beklenilen kış mevsiminin gelip çatması ile erkek modası kış mevsiminde hangi renk ve hangi kıyafetlerle öne çıkıyor merakı gündeme geliyor. Her yıl olduğu gibi erkeklerin bu yılda gardıroplarında bulundurmaları gereken bazı kıyafet önerileri olacaktır.

Kendi stilini oluşturmak isteyen erkekler modayı takip ediyor ve modadan esinlenerek kendi imajlarını yaratma konusunda oldukça başarılı sonuçlar sergileyebiliyorlar. Her gittiği ortamda kendi tarzı ile dikkat çekmek isteyenler aşağıda yer öneriler ile hem modern hem de modaya uygun olarak kendi tarzlarını başarı ile oluşturabilirler.

Erkek Modasında Son Durum

Bayanların modaya önem verdiği gibi her erkek olmasa da bazı erkekler moda takibi yapıyor ve yıl içerisinde ilgi gören parçalara sahip oluyor. 2018 erkek modasında son durum olarak öne çıkan 10 farklı parçadan söz edilebilir. Bunlar: Deri ceket, vücuda göre dikilen bir takım elbise, beyaz sneaker ayakkabı, kot pantolon, blazer ceket, İngiliz ayakkabı, smokin takım, trençkot, chelsea bot ve bomber ceket.

Erkek modasında son durum olarak karşımıza çıkan bu parçalar 2018 yılında değer gören ve her erkeğin gardırobunda bulundurmaları gereken kıyafetlerdir. Smokin belki daha çok özel davetlerde bulunanlar için tercih edilebilir. Eğer özel davetlere katılmıyor iseniz paranızı boş yere harcayarak smokin edinmenize gerek kalmaz. Onun yerine günlük hayatta kullanabileceğiniz ve yine 2018 modasına eşlik eden oversize kesim ceketlerden yararlanabilirsiniz.

Erkek Modası Instagram

Bir sosyal medya hesabı olarak çok sayıda kullanıcıya sahip olan ınstagram kişilerin fotoğraf paylaşabildikleri yoğun ilgi gören bir platform olmaktadır. Erkek modası ınstagram örnekleri ile kendi tarzını yaratmak isteyenler feyiz almayı isterler. 2018 yılında oversize kesimlere rastlamak son derece mümkün! Erkek yakalar artık oversize kesimlerle daha da ovalleşiyor. Deri ceket her yıl olduğu gibi bu yılda modasını kaybetmiyor.

Bomber ceketler özellikle yağışlı havalarda rahatlıkla kullanılabilecek mevsimlik ceketlerde denilebilir. Bazıları ise tüm kış boyunca da tercih edebilirler. Bu tamamen kişilerin giyim stilleri ile alakalı bir durumdur. Siz de örneklerle kendi stiliniz yaratırken aynı zamanda modanın tasarımlarından da faydalanmayı unutmayın!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu