Moda

Çanta Modelleri Bu Sene Çok Farklı Olacak

 

Çanta modelleri 2018 yılında da birçok farklı seçenekle karşımıza çıkıyor. Birbirinden farklı marka ve modellerin yer aldığı bu çantalardan kendi beğenilerinize ve giyim tarzınıza göre seçebilir, ideal kullanım sağlayabilirsiniz. Her sezon olduğu gibi yeni dönemde de memnuniyet veren değişik tasarımlara rastlamak mümkündür.

Kısa Saplı Klasik Çanta Tasarımları

Çanta kullanırken omuza almak istemiyorsanız ve elde taşımak istiyorsanız geniş gözeneği olan bu tasarımları değerlendirebilirsiniz.  Bu şekilde kullanım ayrıca elde tutulması nedeniyle ağırlık yapmadan taşıma sağlayacaktır.  Klasik giyim tarzından hoşlanan kadınlar için bu stil idealdir.

Uzun Askılı Küçük Çantalar

2018 çanta modelleri içinde en çok öne çıkan tasarımlardan biri uzun askılı zincir detaylı renkli ve küçük çantalardır.  Bu çantaların en büyük avantajı birçok kombinle rahatça uyum sağlamasıdır. Yani hem klasik kıyafetlerle hem de hafif spor tarzda günlük giyim için bu çantalardan yararlanabilirsiniz. Yanınızda çok fazla yük taşımak istemeyen ve bu sırada en şık sonucu almak isteyen kişiler için ideal olacaktır. Renklerde bordo, turuncu, yeşil özellikle öne çıkan askılı çanta tasarımlarıdır.

Sırt Çantaları

Bir dönem popüler olan küçük ve klasik kesim sırt çantaları artık yeniden popüler hale geldi. Özellikle 2017 yılında etkisini hissettiğiniz bu çanta modellerinde yeni yılda da etkin şekilde kullanım devam ediyor.  Parlak kırmızı kumaş, siyah, mavi gibi renklerle sırt çantaları birçok eşyanın kolayca taşınması için de ideal bir çözüm.

Askılı Büyük Çantalar

Yeni yılın en popüler diğer bir çanta modeli de uzun askılı büyük çantalar… Bu çantalar da hem çok eşya taşımak hem de bunu uzun askıyla taşımak isteyen kişiler için ideal olacaktır.

Çanta Kombin Hataları

Çanta kombin hataları özellikle klasik ve spor ayrımı noktasında görülebiliyor.  Klasik giyimle beraber klasik çizgileri olan çantalar kullanılmalı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu