Burçlar

Boğa Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri

Boğa Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Boğa burcu, aşkın ve güzelliğin gezegeni olarak bilinen Venüs gezegeni tarafından yönetilmektedir. 21 Nisan ile 20 Mayıs arasında doğan kişilerin sahip olduğu burçtur. Zodyak grubuna göre 2. burç olarak sayılan toprak elementine sahiptir. En bilinen olum özellikleri arasında adanmış, tutkulu, yardımcı, romantik, adanmış ve sabırlı olması yer almaktadır. Genellikle tembel kişiler olarak adlandırılsa da sinirlenirse hırslı kişilere dönüşmektedir.

Boğa Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? İkili ilişkilerinde tavizsiz olmasıyla bilinmektedirler. Arkadaşlarının ve partnerin ilk hatalarında silmektedir. Sorun yaşadığı kişilerle anında duvar örerek kendilerini korumaya çalışmaktadır. İnatçı ve fazla sahiplenici tutumuyla çevresindeki kişileri sıkabilmektedir. Yemek pişirmeyi, yemek yemeyi, doğa gezilerini ve sanal faaliyetlerden hoşlanmaktadırlar. Genellikle sanatsal alanda oldukça yeteneklidirler. Çevresine çok fazla belli etmese de her şeyin en iyisine sahip olmak istemektedirler.

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Bir boğa burcu kadını sürekli ilgi görmek ister. İlgi görmek istediği yerde kalmayı da tercih eder. İlgisizlikten çok yakınır. Hem boğalar hem de yükselen boğalar özellikle aşk hayatlarında sürekli ilgi, hediye ya da bu ilgiyi manevi olarak görmek ister. Hayatını hep bolluk ve rahatlık içinde yaşamak için çalışır. Karşı cinste de bunu bekler. Aşk söz konusuysa önce mesafeli olur. Önce karşı taraf gelsin, önce karşı taraf ilgi göstersin diye çok bekler. Bir boğa kadını hayat kalitesini düşürmez. Karşı tarafın da düşürmesi ile ilişkiyi yıkabilir. Bu nedenle lükse, hayata ve yaşamaya dair hem boğalar hem de yükselen boğaların büyük ilgisi vardır. Özellikle asıl burcu aslan ve yükselen burcu boğa olan kadınlarda hayat standartlarını yüksekte tutma arzusu hep bulunur.

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Boğa burcu erkeği görünüşe çok önem verir. Sevgiyi güzellikte arar. Karşı cinsin fiziksel özelliklerinde arar ve burada bulur. Ayrıca kendi fiziği ile de çok fazla alakalıdır. Yemeye düşkünlüğü ve fiziğe olan duruşu tezat gibi dursa da böyle değildir hem yemeyi sever. Hem de fiziksel özellikleri iyi dursun ister. Bu nedenle genellikle yükselen boğalar spor aşığı insanlar olurlar. Boğa erkeği aynı zamanda hassas ve romantiktir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu