Moda

2018 Çocuk Modası

Moda denildiğinde her zaman kadın ve erkekler söz konusu olmaz. Çocuklar için de önemli olan moda akımları, bu yaz da çok renkli olacak.

Sezonun en gözde parçalarından olan deri ceketler ya da metalik renkler gibi farklı akımlar 2018’de de moda olacak. Her mevsim tercih edeceğiniz parçaları çocuğunuzun dolabında da bulundurmanızın yanında, sezonun modası olan ürünleri de tercih etmelisiniz. 2018 çocuk modası işte bu çizgilerle ortaya çıkacak!

Deri Ceket

Kız ve erkek çocuklar için tercih edeceğiniz kıyafetlerin başında deri ceketler gelmektedir. Deri ceketler klasik dolaplarda olması gereken parçalardan biridir. Her mevsim spor ve klasik modellerle kullanacağınız deri ceket modelleriyle kız ve erkek çocuklara modayı takip ettirebilirsiniz.

Metalik Renkler

Metalik renkler tercih ettiğinizde oldukça etkili olan kıyafetlerde siz de modern ürünleri tercih edebilirsiniz. Metalik renkler arasında yeşiller, maviler ve pembe tonları tercih edebilirsiniz. Özellikle taytlar için tercih edilen bu modeller, oldukça keyifli kombinler yaratabilir.

Spor Kıyafetler

Kız ve erkek çocuklar için tercih edeceğiniz spor kıyafetler de son yıllarda moda haline geldi. Özellikle spor markalarının çocuklara yönelik ürettiği bu ürünlerle günlük giyim ve okul giyimde bu parçalar tercih edilebilir. Çocuklar için spor giyim ürünleri tercih ederek, şık ve kaliteli olduğu kadar modaya uygun ve rahat tercihler de yapabilirsiniz.

Pırıltı ve Tüller

En çok tercih edilen kız çocuk kıyafetleri arasında bulunan tüller ve pırıltılı kıyafetler de çok moda bu yıl. 2018 kız çocuk modası tüllü etekler, pırıltılı ve payetli üstlerle dikkat çekecek. Özellikle partilerde ve doğum günlerinde tercih edilecek olan bu kıyafetler şirin tatlı prenseslerin şıklığına şıklık katacak.

Erkek çocuklar için de baba oğul kombinleri bu yıl moda olacak. Birbirinden şık kıyafetleri ikinci el mağazalardan da bulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu