Moda

Yüksek Bel Pantolon Modası

Son dönemin modası yüksek bel pantolonlar. Yüksek bel pantolon modası ile giyinmek istiyorum diyenler aşağıda verilen önerileri dikkate alabilir.

Hangi Yüksek Bel Pantolonu Almalıyım?

Aldığınız pantolonun sizin vücudunuza uygun olması çok önemli. Yüksek bel pantolon modası ile giyinmenizin yanında, vücudunuza uygunluğunun çok daha önemli olacağını bilmelisiniz.

Boyutlar;

Önemli olan size uygun boyutlarının olması. Yüksek bel pantolonlarda hangi mesafeye kadar pantolonun yükselecek olduğunu seçebilirsiniz. Bazı durumlarda direkt karın hizasında bitmesi söz konusu olacaktır. Sizin için hangisi uygun ise direkt olarak onu seçmelisiniz.

Yüksek Bel Pantolon Paçaları

Şık bir görünüm elde etmek için bileklerin gösterilmesi de moda haline geldi. Bunun için aldığınız yüksel bel pantolon paçalarını kontrol edin. Dar paça bir pantolon aldıysanız, bilek hizasında bitmesi son derece önemlidir. Bunun için mutlaka paça boyuna göre pantolonunuzu almaya dikkat edin.

Paça boyu;

Bilek hizasında olan pantolonlar vardır. Eğer sizin için uygun ise direkt olarak o pantolonları alarak rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Yüksek bel pantolon giymek istiyorum diyen bir kişi bel ve paça boyuna dikkat ederek pantolonunu gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Doğru bir tercih yaparak almış olduğunuz pantolon için nasıl kombin etmeliyim sorusunu sorabilirsiniz. Aldığınız pantolonun size uygun olmasının yanında, üstüne ne giydiğiniz de şıklığı yakalamak açısından şart. Bu pantolonlar için kısa tişörtlerin giyilmesinin spor şıklığı yakalamaya imkan verdiği bilinmeli. Bunun dışında kış ayları için kazaklar da tercih edilebilir. Tamamen sizin nasıl bir kombin yapmak istediğinize bağlıdır. Seçiminizi yaparak, yüksek bel pantolon kombinleri içinden en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Rahatlığınızı da göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu