Moda

Kusursuz Plaj Kombinleri

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kadınlar için plaj kombinleri daha önemli bir hal alır. Tatilde yapılacak doğru kombinler için size yardımcı oluruz.

Vücut Tipine Göre Bikini

Kusursuz plaj kombinleri oluşturmak için öncelikli olarak kadınların vücutlarını tanımaları gerekir. Çünkü ilk iş olarak buna uygun bikini tercih etmek gerekir. Son dönemlerde straplez bikini modelleri oldukça tercih edilir. Ancak bu bikini modelleri özelikle çok büyük göğse sahip olan kadınlara uygun değildir. Orta ve küçük göğse sahip kadınlar straplez bikiniler ile oldukça hoş bir görüntü elde eder.

Büyük göğse sahip olan kişiler için de üçgen modeller daha şık bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlar. Bu sayede de Türk kadınının sıklıkla karşılaştığı büyük göğüs için hangi bikiniyi tercih etmeliyim sorusu de cevaplanmış olur.

Türk kadının bir diğer sorunu ise göbek ve çevresindeki yağlanmadır. Bu nedenle de bikini tercih ederken fazla göbek kilosu kadınları rahatsız eder. Bikini tercihi sırasında göbek sorunu olan kadınların yüksek bel modeller tercih etmesi gerekir. Bu sayede de göbek çevresindeki tüm fazlalıklar ortadan kaybolur. Ayrıca bu noktada mayolar da kadınlara yardım eder. Bikini yerine mayo giymek de kadınların fazlalıklarının ortaya çıkmasına engel olur.

Şapka Kullanımı

Plajda kusursuz bir görüntüye ulaşmak için sadece seçilen plaj kıyafeti ya da bikini yeterli değildir. Aynı zamanda da aksesuar, gözlük ve şapka kullanma noktasında da doğru tercihler yapmak gerekir. Bu sezonun plaj şapka modası büyük hasır şapkalar olur. Büyük hasır şapkalar kadınların kusursuz bir görünüme ulaşmasında oldukça önemlidir. Bikininiz ile uyumlu renkler barındıran hasır şapkaları plajda eksik etmemeniz gerekir. Bu sayede de son derece hoş bir görüntü elde edersiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu