Burçlar

Akrep Burcu Günlük

Burçlar konusunun en ciddi, en tutkulu ve en gergin burcu ile karşı karşıyasınız. Akrep Burcu aslında her alanda nettir ve bu yüzden her alanda saldırıya hazırdır.

Akrep Burcunun Özellikleri

Zor burçlar arasında başta gelen akrep temsil ettiği gibidir. Duygusal olarak onu üzerseniz tek düşündüğü intikam almak olur. Üstelik bunu soğukkanlılıkla yapar. Ama kendisine sorarsınız bu onu tutkulu yapısıdır, korkutucu bir insan değildir. Dost saydıklarını kolayca düşman kabul etmesi akrep burcu özellikleri arasındadır. Ama bu sınırı aşıp onun dostluğunu kazanırsanız da her şeyini kazanabilirsiniz.

Mitoloji astrolojiyi derinden etkilemiştir. Ve akrep mitolojide her zaman kötülüğü ve cehennemi temsil eder. Ama bu burcun insanları kötü olmaktan çok karşısındakilere olumsuzluklar yaratan insanlardır. Duygularını kontrol edemeyen Akrep insanı bir akrep kadar zehirli olabilir. Kısacası Akrep burcu kadar hem iyi hem kötü arasında gidip gelen bir başka burç daha yoktur. Arzulamak onların hayatındaki temel kavramlardan birisidir. Tutkulu hayat hedefleridir. Sonuna kadar da yaşamak isterler. Duygularına kapılmış Akrep burcu insanı dikkat edilmesi gereken bir kişiliktir.

Akrep Burcunun Günlük Falı

Hemen her gün sizi etkileyen duygularınız hakkında gene dikkatli olun. Özellikle çok yakın aile üyeleriyle bugün tartışmayın. Bolluk ve bereketi temsil eden Jüpiter bugün varlığıyla Akrep burcunu etkileyebilir, siz de bu olumlu duyguları almaya hazır olun. Gün içinde aniden ortaya çıkan durumlar sizi sinirlendirmesin. Akrep burcunun günlük falı içinde bugün evde kalmanızın daha iyi bir seçim olacağı bile yer alıyor. Sevgili Akrepler tutkularına göre yaşadıkları için aslında çok iyi motivasyon ortağı olurlar. Onların gücü size de güç verebilir. Ama onu kızdırmayın. Ayrıca bu hafta Venüs İkizler burcuna geçiyor, her şey daha iyi olabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu